Music. Fashion. Food. Travel.
Live and work in London!
WP_002280.jpg
Stuart Garlick

Stuart Garlick

On erinevaid põhjusi, miks sa tahaksid enda inglise keelt täiustada: - kolimiseks Inglismaale, Ameerika Ühendriikidesse või Austraaliasse; - reisimiseks; - karjääri võimaluste suurendamiseks; - et paremini aru saada enda sõpradest või kolleegidest.

Selleks, et hõlpsamini toime tulle varasemalt mainituga, on abi sellest kui osata lugeda, kirjutada ja mõista inglise keelt kõrgel tasemel. Stuart Garlick on Inglismaalt pärist inglise keele õpetaja, kes hetkel elab Tallinnas. Stuart on varasemalt tulemuslikult õpetanud nii lapsi kui täiskasvanuid ning aidanud neil edasi jõuda enda isiklus ja tööelus, valmistuda tähtsateks eksamites või lihtsalt parandada nende inglise keele teadmisi.

Stuartil on kogemusi ka ärikeele õpetamisega, kuna varasemalt on ta kaheksa aastat töötanud IT valdkonnas nii Eestis kui ka Inglismaal. Ta kasutab "Business English'i" igapäevaselt ja oskab seda õpilastele õpetada.

Stuartile meeldib inimesi aidata ja välja tuua nende tõeline potentsiaal - ta on hea õpetaja, kes oskab tunde teha võimalikult meelelahutuslikult ja samas õpetlikult.

Kuidas toimub tund?
Tund kestab 60 minutit, mitte tavalised 45 minutit nagu enamikes koolides. Tunnidel on seatud kindel eesmärk ja valmis kirjutatud õppeprogramm, mis on varasemalt kokku lepitud õpilasega enne õpingute algust. Õppeprogramm käsitleb eesmärke ja nende saavutamise viise ning sinna pannakse õpingute tulemused kirja. Õppeprogramm on eraldi välja töödeldud iga õpilase jaoks eraldi. Tunnide läbiviimiseks kasutab Stuart erinevaid meediaallikaid, sh kirjalikku, audio- ja videomaterjali ning samuti ka tradtisioonilist diskussiooni. Kuna iga õpilane on erinev, püüab Stuart esimestel kohtumistel välja selgitada kõige efektiivsemat õppingumeetodit, mis õpilasele sobib ning seda ka edaspidi rakendada.

Asukoht Stuart saab tulla kas õpilase koju, kohvikusse (kus on hea WIFI leviala ja piisavalt vaikne) või enda kodus vastu võtta, mis asub Pärnu maanteel, Tallinnas. Samuti saab Stuart tunde läbi viia ka läbi Skype.

Kui soovid Stuartiga tutvuda ja õpingute kohta lähemalt uurida, siis võta ühendust kas e-maili teel: [email protected] või Twitteri: @stuartgarlick

Tavaline pakett
Kas üksikutele õpilastele või grupidele, kes tavad enda inglise keelt parandada.

Hinnad 10 tundi - 15€/t Paketi sisse käib ka tasuta esimene kohtumine, kus seatakse paika sihid ja eesmärgid, tasuta materjalide ja tööarvuti kasutamine ning kui tund toimub Stuarti kodus siis tasuta jook ja snäkkid, mida leidub Stuarti külmkapis. On võimalik saada gruppisoodustust. 

Intensiivne pakett
Kas üksikutele õpilastele või grupidele, kes soovivad kiiret täiendkoolitust enne tähtsat eksamit, reisi või ülitähtsat kohtumist. See kurus toimu nädalavahetuse jooksul või paar päeva enne sündmust, kus toimub kolm 60-minutilist tundi päevas. Kuna see on nädalavahetuses kursus on Stuart valmis sõitma Tallinnast välja, et õpetada.

Hinnad Ühepäevane intensiivne kursus (3 tundi õpetamist) - 50€
Kahepäevane intensiivne kursus (6 tundi õpetamist) - 80€
Paketi sisse käib ka tasuta esimene kohtumine, kus seatakse paika sihid ja eesmärgid, tasuta materjalide ja tööarvuti kasutamine ning kui tund toimub Stuarti kodus siis tasuta jook ja snäkkid, mida leidub Stuarti külmkapis. On võimalik saada gruppisoodustust.

Äripakett
Stuart saab tulla õpetama teie firmasse. Üksikasju saab arutada, võttes temaga otse ühendust.